Výroba pečiatok

Naspäť na hlavnú stránku
Označkujte nevyhnutné

Označkujte dokumenty vašej firmy na úrovni a zabezpečte si pečiatky so spoľahlivým výkonom a dlhodobou trvanlivosťou. Kvalitná pečiatka v reprezentatívnom prevedení robí vášmu podniku rovnako dobré meno ako akákoľvek iná forma firemnej komunikácie a prejavu podnikovej identity. Nenechávajte preto výrobu firemnej pečiatky na náhodu a stavte na kvalitu s trvácnosťou.

Výroba pečiatok v Tlačiarni Akcent

Pečiatky presne na Vaše miery vyrobíme podľa vašich požiadaviek a potrieb, účelu a spôsobu použitia, množstva a frekvencie využitia. Či potrebujete pečiatkovať množstvo dokumentov v kancelárii alebo prakticky prenášať pečiatku na stretnutia mimo Office, moderné pečiatky z našej dielne vám vyjdú v ústrety v každom ohľade.

Vyberte si pečiatky z našej ponuky

  • Automatické kancelárske pečiatky – kvalitné pečiatkové strojčeky značky COLOP, TRODAT, MODICO, s pevnou konštrukciou, kvalitnou gumičkou a nešpiniacim atramentom sú ideálnym každodenným spoločníkom do kancelárií.
  • Vreckové pečiatky – skladacie pečiatky malých veľkostí majú konštrukciu prispôsobenú zmene veľkosti a tvaru, aby sa čo najoptimálnejšie vmestili do vašej diplomatky či peňaženky. S vreckovou pečiatkou môžete úradovať kdekoľvek.
  • Dátumové a číslovacie pečiatky – dátumovky a číslovačky sú ideálne do učtární, na pošty, úrady, do podateľní a na iné miesta s nevyhnutnosťou spoľahlivej evidencie. Vysoká frekvencia použitia kladie zvýšené nároky na ich pevnosť a trvácnosť.

Uvedené druhy pečiatok vám zabezpečíme v rôznych tvaroch, veľkostiach, farebnosti i prevedení.

Výhody našich pečiatok

  • značková kvalita – sa podpisuje pod najdôležitejšie charakteristiky spoľahlivej pečiatky, ktorá vám nebude robiť zbytočné starosti.
  • atrament s dlhou trvácnosťou – navyše nevysychá a nerozmazáva sa, čím zaisťuje reprezentatívne pečiatkovanie po celú dobu použiteľnosti.
  • pevná konštrukcia – zabezpečuje stabilitu pečiatky, pričom jej plynulý chod poskytuje bezproblémové a dlhodobé použitie.
  • pevné gumičky – sa starajú o kvalitné odtlačky bez machúľ a rozmazania a ich netoxické prevedenie dbá na vaše zdravie aj životné prostredie.
  • reprezentatívne obaly – chránia pečiatky pri prenose a uskladnení.
  • grafické spracovanie na mieru – grafický návrh prevedenia štočku pečiatky pripravíme vrátane loga a písma podľa vašich požiadaviek.
  • odborné osadenie štočku – je viac ako nevyhnutné pre správne a bezproblémové fungovanie vašej pečiatky v dlhodobom horizonte.